Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET TOKE PRANE MBIKALIMIT TE FLLAKES
ID: MEI4536
Toke
Per Shitje
Cmimi sipas kerkeses
Sip. Totale: 7620 m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet toke me 30 euro m2, me siperfaqe totale 7620m2.Toka eshte me leje ne proces per 4500 m2 kapanon.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 7620 m2
  • Sip. Totale: 7620 m2
  • Cmimi sipas kerkeses
  • Fllake
  • 58
Shperndaje