Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VOLLGA
ID: MEI4442
Apartament
Per Shitje
160,000 €
Sip. Totale: 156 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim ne zonen e Vollges. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 156 m2 dhe orientim jug-lindje, i cili i mundeson ndricim natyral pothuajse gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore, i pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 156 m2
  • Sip. Totale: 156 m2
  • 160,000 €
  • Vollga
  • 66
  • 7
Shperndaje