Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI TE VILA E ZOGUT
ID: MEI4317
Apartament
Per Shitje
Cmimi sipas kerkeses
Sip. Totale: 110 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati ne ndertim. Ka nje orientim jug-perendim qe mundeson drite natyrale si dhe pozicioni i tij ofron nje pamje te mrekullushme te te gjithe qytetit dhe detit.Punimet jane totalisht te reja dhe shume cilesore. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion me kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 110 m2
  • Sip. Totale: 110 m2
  • Cmimi sipas kerkeses
  • Vila e Zogut
  • 84
  • 4
Shperndaje