Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI"
ID: MEI4308
Apartament
Per Qira
200 €
Sip. Totale: 95 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti organizohet ne dhome e ndenjes, kuzhina e vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje balllkon me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Ka nje hapsire te bollshme prej 95m2 dhe eshte i pershtatshem per jetese sa me komode. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka nje largesi te afert me shetitoren e "Vollga" dhe krijon te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 95 m2
  • Sip. Totale: 95 m2
  • 200 €
  • Vila e Zogut
  • 130
Shperndaje