Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA
ID: MEI4306
Apartament
Per Shitje
26,500 €
Sip. Totale: 41 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 41 m2 dhe te brendshme prej 37 m2. Organizohet ne nje dhome ndenjeje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mirembajtur, ne nje zone mjaft te frekuentuar te Plazhit. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 37 m2
  • Sip. Totale: 41 m2
  • 26,500 €
  • Hekurudha
  • 74
  • 6
Shperndaje