Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE TREGUT FSHATAR
ID: MEI4299
Apartament
Per Shitje
45,000 €
Sip. Totale: 63 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 62 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit dhe ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Organizohet ne 1 dhome gjumi , nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe ballkoni me orientim veri-perendim. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion me kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 62 m2
  • Sip. Totale: 63 m2
  • 45,000 €
  • Tregu fruta perime
  • 95
  • 6
Shperndaje