Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet Me Qira Ambient Komercial Ne Don Bosko
ID: MEI4279
Komerciale
mei.for_
200 €
Sip. Totale: 35 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet me Qira Ambient Komercial Ne Don Bosko. Ambienti me nje siperfaqje 35m2 eshte 4m i larte dhe i pershtatshem per aktivitete te ndryshme dhe shume i pershtatshem per zyra. Per me shume informacion Kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Tipare
  • Dhomë gjumi
  • Dhome ndenje
  • Tualet
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 35 m2
  • 200 €
  • Don Bosko
  • 59
Shperndaje