Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Apartamenti 2+1+2 Te Rezidenca ASL
ID: MEI4277
Apartament
mei.for_
98,000 €
Sip. Totale: 119,6 m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1+2 ne nje nga Rezidencat me te reja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-banim me Orientimi Perendim dhe eshte i organizuar ne 2 dhome gjumi, sallon, 2 tualet dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme sic jane shkolla, kopshte, spitale dhe eshte lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Per me shume informacion kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Tipare
  • Dhomë gjumi
  • Dhome ndenje
  • Tualet
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 119,6 m2
  • 98,000 €
  • Rruga Bardhyl
  • 184
Shperndaje