Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK VILA E ZOGUT
ID: MEI4266
Apartament
Per Qira
Cmimi sipas kerkeses
Sip. Totale: 100 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te banimit te nje pallati te ri te mirembajtur dhe organizohet nga dhoma e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i miremobiluar dhe i ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode dhe ndodhet ne zone me te qete dhe te gjelbert te qytetit nga ku ofrohet nje pamje e mrekullueshme e detit dhe zones per rreth nga apartamenti. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Tipare
  • View to Sea
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 100 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • Cmimi sipas kerkeses
  • Vila e Zogut
  • 153
  • 3
Shperndaje