Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Rezidenca Future Home Shitet Apartament 2+1
ID: MEI4255
Apartament
Per Shitje
106,500 €
Sip. Totale: 114 m2
Adresa
Pershkrimi

Tek Rezidenca Future Home, Shitet Apartament 2+1!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre te rregullt, ku koridori ben shperndarjen e dhomes se ndenjes dhe kuzhines me hapesira te bollshme dhe me dalje ne ballkon, nje tualet qendror per apartamentin me dritare, dhomes matrimoniale me tualet brenda, dhe nje dhome tjeter gjumi. Siperfaqja totale e apartamentit prej 114.44 m2 me hapesira te konsiderueshme krijon kushtet per nje jetese sa me komode. Zona ofron facilitete te shumta dhe eshte zone ne zhvillim e siper. Orientimi jug-lindje ofron ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Prona eshte ne proces hipotekimi. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 114 m2
  • 106,500 €
  • Yzberisht
  • 210
Shperndaje