Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET 500m2 TRUALL NE KASHAR ME HIPOTEKE
ID: MEI4225
Toke
Per Shitje
25,000 €
Sip. Totale: 490 m2
Adresa
Pershkrimi

SHITET 500m2 TRUALL NE KASHAR ME HIPOTEKE. Trualli eshte i pajisur me Certifikate Pronesie dhe lejohet te ndertohet. Ndodhet ne Kashar afer shkolles se mesme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Tipare
  • Dhomë gjumi
  • Dhome ndenje
  • Tualet
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 490 m2
  • 25,000 €
  • Kashar
  • 135
Shperndaje