Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1+2+VERANDE DHE GARAZH PRANE STADIUMIT
ID: MEI4209
Apartament
Per Shitje
95,000 €
Sip. Totale: 110 m2
Adresa
Pershkrimi

Apatramenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 85m2, verande 30m2 dhe garazh 44m2. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te banimit te nje pallati te ri, te mirembajtur dhe me ashensor me orientim lindje/jug/perendim, shitet bashke me garazh dhe eshte i mire mobiluar me kushtet bashkekohore per nje jetese komode. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti, prane kryqezimit te stadiumit, ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 21 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 85 m2
  • Sip. Totale: 110 m2
  • 95,000 €
  • Lagjia 5
  • 106
  • 3
Shperndaje