Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK MALI I ROBIT
ID: MEI4146
Apartament
Per Shitje
72,000 €
Sip. Totale: 107 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 107 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese brenda nje kompleksi te qete dhe te gjelberuar ne Malin e Robit, i cili ofron rregull, siguri, parkim dhe posedon pishine dhe lojra per femije. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dy tualete dhe dy ballkone. Eshte i orientuar nga deti dhe pamja qe ofron eshte e mrekullushme. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone, na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 107 m2
  • 72,000 €
  • Mali i Robit
  • 55
  • 3
Shperndaje