Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH
ID: MEI4142
Apartament
Per Shitje
33,000 €
Sip. Totale: 45 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 52 m2 dhe siperfaqe te brendshme 45 m2. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Pozicioni i tij dhe orientimi veri-perendim ofron ndricim natyral dhe freski gjate sezonit te veres si dhe ka nje largesi prej 50 m nga bregu i detit. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te bollshem i cili te ofron nje pamje relaksuese. Apartamenti eshte i mobiluar deri ne detaj i cili te jep mundesine e nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 45 m2
  • Sip. Totale: 45 m2
  • 33,000 €
  • Iliria
  • 116
  • 5
Shperndaje