Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET AMBIENT BIZNESI NE CURRILA
ID: MEI4132
Komerciale
Per Shitje
Cmimi sipas kerkeses
Sip. Totale: 217 m2
Adresa
Pershkrimi

Ne Currila, afer detit dhe rruges kryesore shitet ambjent biznesi me siperfaqe 217 m2 ne katin 0 te nje pallati. Ambjenti eshte i pershtatshem per disa lloj aktivitetesh si tregtare dhe sherbimesh pasi vendndodhja eshte strategjike dhe shume e pelqyer. Ambjenti ka letra hipotekore te rregullta.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 217 m2
  • Sip. Totale: 217 m2
  • Cmimi sipas kerkeses
  • Currilat
  • 79
  • 0
Shperndaje