Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA SEZONALE APARTAMENT 1+1 NE GOLEM
ID: MEI4127
Apartament
Per Qira
Cmimi sipas kerkeses
Sip. Totale: 52 m2
Adresa
Pershkrimi

Ne Golem shume prane detit jepet me qira sezonale apartament 1+1, me cmim 70 Euro ne nate. Apartamenti eshte i mobiluar me elemente shume cilesore dhe eshte i organizuar ne dhome ndenjje me hapesire te bollshme e cila lidhet me kuzhinen e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Vendodhja e apartamentit eshte ne nje nga zonat me turistike dhe te frekuentuara te bregdetit. Per me shume informacion jeni te mirepritur.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 48 m2
  • Sip. Totale: 52 m2
  • Cmimi sipas kerkeses
  • Golem
  • 44
  • 3
Shperndaje