Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE GOLEM
ID: MEI4126
Apartament
Per Shitje
51,000 €
Sip. Totale: 52 m2
Adresa
Pershkrimi

Ne Golem shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 51.5 m2, i mobiluar. Apartamenti eshte i mobiluar me elemente shume cilesore dhe eshte i organizuar ne dhome ndenjje me hapesire te bollshme e cila lidhet me kuzhinen e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Vendodhja e apartamentit eshte ne nje nga zonat me turistike dhe te frekuentuara te bregdetit. Per me shume informacion jeni te mirepritur.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 48 m2
  • Sip. Totale: 52 m2
  • 51,000 €
  • Golem
  • 57
  • 2
Shperndaje