Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1 TE VOLLGA
ID: MEI4124
Apartament
Per Shitje
93,000 €
Sip. Totale: 93 m2
Adresa
Pershkrimi

Te Vollga shitet apartament ne kat te katert te nje pallati te ri shtate katesh. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 93 m2. Ndertim cilesor, orientim perfekt dhe vendndodhja ideale jane karakteristikat e apartamentit. Ndahet ne 2 dhoma gjumi, nje soggiorno, nje tualet dhe nje ballkon. Prona ka certifikate hipotekore. Per me shume informacion na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 84 m2
  • Sip. Totale: 93 m2
  • 93,000 €
  • Vollga
  • 36
  • 3
Shperndaje