Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1 TE VOLLGA, NDERTIM I RI
ID: MEI4123
Apartament
Per Shitje
119,000 €
Sip. Totale: 119 m2
Adresa
Pershkrimi

Te Vollga shitet apartament me siperfaqje totale 119 m2 ne nje ndertim te ri. Apartamenti eshte ndertuar me parametra cilesore dhe pervec hapesires dhe drites ka edhe pamje te mrekullueshme. Ai eshte i organizuar ne nje dhome ndenjje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4 te nderteses. Per vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 108 m2
  • Sip. Totale: 119 m2
  • 119,000 €
  • Vollga
  • 39
  • 4
Shperndaje