Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENTI 2+1 NE SAN PIETRO, GJIRI I LALZIT
ID: MEI4121
Apartament
Per Shitje
138,000 €
Sip. Totale: 106 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne resortin e pare ne Shqiperi me pese yje. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe te fundit te njeres prej godinave tre kateshe. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi , nje ballkon dhe nje ballkon me me orientim perendimor. Pozicioni i resortit , cilesia e garantuar e ndertimit dhe privatesia e pakushtezuar ofron mundesi per nje jetese ne standardet me te larta. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontakotini.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 99 m2
  • Sip. Totale: 106 m2
  • 138,000 €
  • Gjiri I Lalzit
  • 20
  • 2
Shperndaje