Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH PARKU SPORTIV
ID: MEI4112
Apartament
Per Shitje
50,000 €
Sip. Totale: 80 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe te brendshme prej 72 m2. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri ne ndertim ne nje nga zonat me te mira te qytetit, tek Ish Parku Sportiv. Per me shume informacion na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 72 m2
  • Sip. Totale: 80 m2
  • 50,000 €
  • Pallati I Sporteve
  • 116
Shperndaje