Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SAN PIETRO, GJIRI I LALZIT
ID: MEI4111
Apartament
Per Shitje
90,000 €
Sip. Totale: 75 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 74.8 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te njeres prej godinave 3 kateshe. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Rezidenca eshte e rrethuar me pisha dhe gjelberimi ekzistues. Parkimi eshte i garantuar dhe ofron aksesueshmeri per levizjen ne kembe dhe me bicikleta, si per banoret ashtu dhe per te ftuarit. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 68 m2
  • Sip. Totale: 75 m2
  • 90,000 €
  • Gjiri I Lalzit
  • 84
  • 1
Shperndaje