Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E KUQE, PLAZH
ID: MEI4110
Apartament
Per Shitje
35,000 €
Sip. Totale: 72 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 72 m2 ne total, prej te cileve 46m2 jane banimi dhe 16m2 jane verande me pamje te mrekullueshme nga deti. Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri te Rrota e Kuqe ne Plazh. Apartamenti eshte me orientim nga Lindja dhe ndricohet me drite natyrale gjate gjithe dites. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje verande te madhe. Pallati eshte i pajisur me ashensor, ndodhet ne nje zone sherbimesh dhe lehtesisht e aksesueshme me transportin urban dhe interurban. Disponon cretifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 46 m2
  • Sip. Totale: 72 m2
  • 35,000 €
  • Rrota e Kuqe
  • 227
  • 9
Shperndaje