Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E KUQE, PLAZH
ID: MEI4109
Apartament
Per Shitje
75,000 €
Sip. Totale: 149 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamentet kane nje siperfaqe prej 72 dhe 77 m2 dhe ndodhen ne katin e 9 te nje pallati te ri te Rrota e Kuqe ne Plazh. Apartamentet jane me pamje nga deti, me orientim nga Lindja dhe me veranda te bollshme. Organizohen ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje verande te madhe. Pallati eshte i pajisur me ashensor, ndodhet ne nje zone sherbimesh dhe lehtesisht e aksesueshme me transportin urban dhe interurban. Gjithashtu ekziston mundesia e bashkimit te dy apartamenteve ne nje te vetem. Disponojne cretifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 149 m2
  • Sip. Totale: 149 m2
  • 75,000 €
  • Rrota e Kuqe
  • 90
  • 9
Shperndaje