Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Rruga e Kavajes, Kompleksi Square 21 Jepet me Qira Super Apartament i Pabanuar me Pare.
ID: MEI4106
Apartament
Për Qira
700 €
Sip. Totale: 128 m2
Adresa
Përshkrimi

Tek Rruga e Kavajes, Kompleksi Square 21 jepet me qera super apartament i pabanuar me pare. Apartamenti ndodhet ne katin e 8, orientim Jug. Organizuar ne sallon ndenje se bashku me ambient gatimit me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri prej te cileve me dritare. Apartamenti eshte totalisht i investuar ne detaje: Parket AC5- Sistem Chiller- HIdrosanitare incaso- Dritare me xham termik tripleks. Ne cmimin e apartamentit eshte i perfshire nje post parkimi, administrimi i ambienteve te perbashketa dhe tatimi ne burim 15%. Apartamenti eshte gati per banim ne daten 20 Qershor. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni Inon ne numrin e telefonit +355 675088805

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 128 m2
  • Sip. Totale: 128 m2
  • 700 €
  • 859
  • 8
Shpërndaje