Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1+DEPO NE VOLLGA
ID: MEI4102
Apartament
Per Shitje
79,000 €
Sip. Totale: 95 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 89 m2. Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri te pajisur me 4 ashensor dhe eshte ne nje nga zonat me autentike te qytetit. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen , nje dhome gjumi , nje tualet, nje depo dhe nje ballkon me pamje te mrekullueshme nga qyteti. Hapesira ku konsiderohet te kalohet pjesa me e madhe e ndenjes ne shtepi eshte e pajisur me nje fasade xhami te dyfishte ku pamja eshte relaksuese pasi deti dhe zona historike e qytetit eshte e dukshme. Eshte ndertim i koheve te fundit me punime te shkelqyera dhe me te gjitha sistemet te standartizuara. Ka mobilim te ri, pajisur me parket dhe me klimatizim. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 89 m2
  • Sip. Totale: 95 m2
  • 79,000 €
  • Vollga
  • 74
  • 13
Shperndaje