Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1+2 760 EURO M2 NE VOLLGA
ID: MEI4094
Apartament
Per Shitje
Cmimi sipas kerkeses
Sip. Totale: 132 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 131.5 m2 dhe te brendshme prej 125 m2. Ndodhet ne katin e 6 nga toka, i 2 banimi te nje pallati te ri te sapoperfunduar 27-katesh ne zonen me te preferuar te qytetit, ne Vollga. Ndahet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Orientimi i apartamentit eshte nga deti dhe pamja qe ofrohet eshte e mrekullueshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 125 m2
  • Sip. Totale: 132 m2
  • Cmimi sipas kerkeses
  • Vollga
  • 106
  • 6
Shperndaje