Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT TE VILA E ZOGUT
ID: MEI4088
Apartament
Per Shitje
Cmimi sipas kerkeses
Sip. Totale: 150 m2
Adresa
Pershkrimi

Te zona e Viles se Zogut, nje nder zonat me te preferuara dhe te qeta te qytetit te Durresit shitet shtepi - apartament ne katin e pare te nje ndertese dy - kateshe. Apartamenti ka siperfaqe 150 m2 dhe eshte i organizuar sipas nje planimetrie funksionale. Nje holl i madh lidh dhomen e ndenjjes, kuzhinen e gatimit dhe dy dhoma gjumi. Shtepia ka ne pjesen e pasme toke te shfrytezueshme si kopsht dhe gjithashtu garazhd. Ajo zoteron certifikate pronesie.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 150 m2
  • Sip. Totale: 150 m2
  • Cmimi sipas kerkeses
  • Vila e Zogut
  • 69
  • 1
Shperndaje