Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET GODINE NE SHKOZET
ID: MEI4083
Ndertese
Per Shitje
Cmimi sipas kerkeses
Sip. Totale: 296 m2
Adresa
Pershkrimi

Godina ka nje siperfaqe prej 296 m2 dhe ndodhet ne nje zone mjaft te favorshme per ushtrimin e biznesit, ne Shkozet. Ndahet ne dy kate ku i pari eshte 158m2 dhe i dyti 138 m2 i teri open space. Sipas kerkeses mund te shiten edhe mjetet e servisit te makinave me te cilet eshte aktualisht i pajisur. Godina ne brendesi posedon nje ashensor per pesha te renda deri ne 2 ton. Siperfaqja totale e truallit perreth bashke me ndertimin eshte 234 m2. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Tipare
  • Dhomë gjumi
  • Dhome ndenje
  • Tualet
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 296 m2
  • Cmimi sipas kerkeses
  • Shkozeti
  • 69
Shperndaje