Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE ISH RAJONI
ID: MEI4079
Apartament
Per Qira
200 €
Sip. Totale: 60 m2
Adresa
Pershkrimi

Te lagjja 6, ish Rajoni i Policise jepet me qera apartament 1+1 plus ballkon. Apartamenti ka siperfaqe 60 m2 dhe eshte shume i pershtatshem per ambjent zyre apo biznesi. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mirembajtur. Per me shume informacion na kontaktoni

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 60 m2
  • Sip. Totale: 60 m2
  • 200 €
  • Ish Rajoni i Policise
  • 187
  • 2
Shperndaje