Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE TEK RRUGA E RE E PORTIT
ID: MEI4078
Apartament
Per Shitje
Cmimi sipas kerkeses
Sip. Totale: 121 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 121 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 banimi, i 7 nga toka, te nje pallati te ri te sapoperfunduar ne rrugen e re te portit. Ndahet ne nje dhome ndenje e projektuar dhe per kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi me mundesine per te krijuar dhe nje te trete, dy tualete dhe dy ballkone me pamje te mrekullueshme nga deti dhe porti i Durresit. Pallati eshte i ri, i mireadministruar dhe me ashensor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 121 m2
  • Sip. Totale: 121 m2
  • Cmimi sipas kerkeses
  • Rruga e re e Portit
  • 94
  • 5
Shperndaje