Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 3+1+GARAZHD TEK STADIUMI
ID: MEI4077
Apartament
Per Shitje
100,000 €
Sip. Totale: 196 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 196 m2 ku 160 m2 jane banimi dhe 36 m2 garazhd. Ndahet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, tre dhoma prej te cilave dy jane gjumi dhe e treta mund te perdoret si studio, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti jepet i mobiluar me nje arredim te nderthurur mes klasikes dhe modernes. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Bashke me apartamentin shitet edhe garazhdi me nje siperfaqe prej 36 m2 i cili mund te perdoret dhe si ambient. Zona ku ndodhet apartamenti eshte mjaft e mire dhe ofron nje jetese komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 190 m2
  • Sip. Totale: 196 m2
  • 100,000 €
  • Stadiumi
  • 91
  • 3
Shperndaje