Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET GARAZHD PRANE FLAG SHIP
ID: MEI4065
Garazh
Per Shitje
11,000 €
Sip. Totale: 19 m2
Adresa
Pershkrimi

Garazhdi ndodhet prane qendres tregtare Flag Ship. Ka nje siperfaqe prej 19 m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 19 m2
  • Sip. Totale: 19 m2
  • 11,000 €
  • Flag Ship
  • 64
Shperndaje