Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, PLAZH
ID: MEI3995
Apartament
Per Shitje
45,000 €
Sip. Totale: 65 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendhme prej 60.5M2 dhe ndodhet ne katin e trete te banimit te nje pallati tete katesh te ri te mirembajtur me ashensor dhe pa demtim nga termeti, ne vije te pare me detin. Fale pozicionit ballor me detin, pamja qe ofrohet eshte e mrekullueshme dhe drita natyrale ndricon apartamentin gjate gjithe oreve te dites. Organizohet nga dhoma e ndenjes dhe kendi i kuzhines te ndare mes tyre, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 61 m2
  • Sip. Totale: 65 m2
  • 45,000 €
  • Plazh, Durres
  • 156
  • 3
Shperndaje