Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1+GARAZH NE GOLEM
ID: MEI3993
Apartament
Per Shitje
50,000 €
Sip. Totale: 88 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 88 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mirmembajtur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Ne cmim perfshihet dhe garazhi prej 13 m2, te dy me cmimin okazion prej 50.000 euro. Vendodhja e apartamentit eshte ne nje nga zonat me te pelqyera dhe te frekuentuara te Golemit. Apartamenti bashke me garazhin disponojne certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 88 m2
  • 50,000 €
  • Golem
  • 74
  • 4
Shperndaje