Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APATAMENT 2+1+2 TEK ISH RAJONI
ID: MEI3991
Apartament
Per Shitje
70,000 €
Sip. Totale: 106 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106M2, ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe pa demtime nga termeti. Organizohet nga kendi i kuzhines dhe dhoma e ndenjes te ndara mes tyre, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte prane qendres dhe ofron facilitetet e nevojshme. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 106 m2
  • Sip. Totale: 106 m2
  • 70,000 €
  • Lagjia 6
  • 68
  • 3
Shperndaje