Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ILIRIA, PLAZH
ID: MEI3990
Apartament
Per Shitje
52,000 €
Sip. Totale: 114 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 114 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 banimi te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. Ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe te frekuentuar te Plazhit, ne Iliria. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 114 m2
  • 52,000 €
  • Plazh, Durres
  • 96
  • 4
Shperndaje