Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH
ID: MEI3985
Apartament
Per Shitje
40,000 €
Sip. Totale: 70 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamentet kane nje siperfaqe prej 70M2 dhe ndodhen ne katin e dyte dhe te trete te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Organizohen nga dy dhoma gjumi, nje kend kuzhine bashke me dhomen e ndenjes, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamentet ndodhen ne nje nga zonat me te preferuara te bregdetit dhe ofrojne nje pamje te mrekullueshme nga deti. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 70 m2
  • Sip. Totale: 70 m2
  • 40,000 €
  • Plazh, Durres
  • 244
  • 2 dhe 3
Shperndaje