Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET ME CMIM OKAZION AMBIENT BIZNESI NE PLAZH
ID: MEI3984
Komerciale
Per Shitje
65,000 €
Sip. Totale: 150 m2
Adresa
Pershkrimi

Ambjenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 120M2 dhe vend parkimi 30M2. Ndodhet ne Hekurudha, ne rruge dytesore dhe eshte i pershtatshem per kategori te ndryshme biznesi pasi siperfaqja eshte e konsiderueshme. Cmimi i ambientit eshte okazion i vertete. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 120 m2
  • Sip. Totale: 150 m2
  • 65,000 €
  • Plazh, Durres
  • 115
  • 0
Shperndaje