Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET PAPAFINGO NE PLAZH PRANE HOTEL PALACE
ID: MEI3942
Apartament
Per Shitje
60,000 €
Sip. Totale: 103 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 103 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande qe shtrihet rreth pjeses me te madhe te apartamentit. Pamja qe ofrohet eshte e bukur dhe pjeserisht nga deti. Vendodhja eshte mjaft e favorshme per nje jetese komode fale faciliteteve qe ofrohen. Apartamenti posedon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 103 m2
  • Sip. Totale: 103 m2
  • 60,000 €
  • Plazh, Durres
  • 117
  • 6
Shperndaje