Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK DEGA
ID: MEI3937
Apartament
Per Shitje
60,000 €
Sip. Totale: 107 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 96 m2 te brendshme dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti jepet i mobiluar dhe i kompletuar. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri tete katesh te mirembajtur me ashensor. Pozicioni gjeografik krijon shume fasilitete per nje jetese sa me komode. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 96 m2
  • Sip. Totale: 107 m2
  • 60,000 €
  • Lagjia 7
  • 184
  • 7
Shperndaje