Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET TOKE NE SPITALLE
ID: MEI3899
Toke
Per Shitje
Cmimi sipas kerkeses
Sip. Totale: 4377 m2
Adresa
Pershkrimi

Toka ka nje siperfaqe prej 4377m2 me vendndodhje ne nje nga zonat me te preferuara. Eshte e pershtatshme per ndertimin e aktiviteteve te ndryshme. Gezon certifikate pronesie te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju ftojme te kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 4377 m2
  • Cmimi sipas kerkeses
  • Spitalle
  • 96
Shperndaje