Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Mihal Grameno
ID: MEI3745
Apartament
Per Shitje
85,000 €
Sip. Totale: 96 m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga Mihal Grameno prane shkolles.Apartamenti organizohet ne dhome ndjenje ,2 dhoma gjumi ,1 banjo dhe 2 ballkone (1 tek salloni dhe tjetri tek dhomat e gjumit).Ndodhet ne katin 5(jo i fundit) pa ashensor,pallat i ndertuar ne vitet 2000.Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar,disponon dokument pronesie.Per me shume kontaktoni me Renaton +355 67 608 8100

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 96 m2
  • Sip. Totale: 96 m2
  • 85,000 €
  • Rr.Mihal Grameno
  • 49
Shperndaje