Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet me Qera 1+1,Myslym Shyri
ID: MEI3744
Apartament
Per Qira
250 €
Sip. Totale: 64 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Myslym Shyri afer Monrie Monro. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi ,1 dhome gjumi dhe 1 tualet ne katin e 4 te nje pallati ekgzistues.. Ndodhet ne zonen e Myslym Shyri. Cmimi 250 euro. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Marselin ne numrin 0675088804. Jepet Bosh

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 64 m2
  • Sip. Totale: 64 m2
  • 250 €
  • Myslym Shyri
  • 41
Shperndaje