Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Te Square 21 Jepet me Qira Apartamenti 2+1+2
ID: MEI3742
Apartament
Per Qira
600 €
Sip. Totale: 119 m2
Adresa
Pershkrimi

Te Square 21 Jepet me Qira Apartamenti 2+1+2. Apartamenti me siperfaqe totale 119 m2 jepet mer qira per zyra. Ndodhet ne katin 4 banim dhe ka orientim Veri-Jug me pamje kryesore nga rruga e Kavajes dhe nga Ish Parku i Autobuzave. Per me shume informacion kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 119 m2
  • 600 €
  • Rruga e Kavajes
  • 76
Shperndaje