Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PELIKANIT
ID: MEI3741
Apartament
Per Shitje
45,000 €
Sip. Totale: 71 m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 i mobiluar, prane pasticeri Pelikanit ne zonen e Plazhit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireasministruar dhe te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje holl qe me pas ndahet ne dhomen e ndenjes se bashku me 2 dhoma gjumi dhe nje banjo. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose me nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 71 m2
  • Sip. Totale: 71 m2
  • 45,000 €
  • Plazh, Durres
  • 60
  • 4
Shperndaje