Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE PLAZH.
ID: MEI3731
Apartament
Per Shitje
48,000 €
Sip. Totale: 68 m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 i kompletuar ne zonen e Hekurudhes ne Plazh. Apartamenti eshte i arreduar mire , ka pamje nga deti dhe vendodhja e tij ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Aparatmenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 68 m2
  • Sip. Totale: 68 m2
  • 48,000 €
  • Lagjia 13
  • 62
  • 4
Shperndaje