Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Apartamenti 3+1+2, Tek Rruga E Kavajes
ID: MEI3625
Apartament
Për Shitje
300,000 €
Sip. Totale: 209 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet apartamenti 3+1+2 tek Rruga e Kavajes, ne katin e 9-te (i fundit) te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje me ambient gatimi te vecuar, dhome cifti dhome femijesh, 2 tualete, 2 ballkone. Dhomat jane te shtruara me parket me dru, dhome garderobe, dhome garderobe kepucesh me vete, dhome per lavatrice me vete. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara, ofrone te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Ka dhe dy poste parkimi ne -1 jo te perfshira ne cmim. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Inon ne numrin +355675088805.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 209 m2
  • Sip. Totale: 209 m2
  • 300,000 €
  • 601
Shpërndaje