Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet me Qera 1+1 pjese vile,Rruga e Durresit
ID: MEI3565
Apartament
Per Qira
250 €
Sip. Totale: m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 me sipërfaqe 64 m2, kati i 1 pjese vile. Ofrohet I mobiluar me kushte bashkëkohore, çdo gjë e re, ndodhet në gjëndje shume të mire dhe te rregullt. Organizohet nga sallon ndenje + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: m2
  • 250 €
  • Rruga e Durresit
  • 108
Shperndaje