Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 tek Farmacia nr.10
ID: MEI3564
Apartament
mei.for_
350 €
Sip. Totale: 111 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 tek Farmacia nr.10. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi ,1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. . Per me teper informacion kontakto Fatimen ne numrin 0675088809.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 111 m2
  • Sip. Totale: 111 m2
  • 350 €
  • Rruga e Dibres
  • 76
Shperndaje